neděle 1. listopadu 2015

Fotbal: Náš dorost jasně prohrál

Zápas našeho dorostu se kryl s utkáním Hevlín - Hostim a tak jeho průběh můžu popsat jenom ze zápisu o utkání.
Božice - Šatov 2:5 (0:1). Naše branky: Jiří Čada a Patrik Ležák.
První poločas vyhráli hosté brankou z penalty, kteří  postupně zvyšovali svůj náskok až na 0:3. V 67´ snížil Patrik Ležák na 1:3, ale po několika minutách to už bylo zase o tři branky 1:4. Náš druhý gól na 2:4 dal Jiří Čada z pokutového kopu a hattrickem završil šatovský střelec Milan Křišťál (přišel až na druhý poločas) konečný účet zápasu na 2:5.

V tabulce se tak božičtí dorostenci propadli na konečné podzimní 5. místo s 20 body. Jejich dnešní soupeř je s 15 body na 7. místě. Soutěž vede suverénně IE Znojmo B s 30 body.