sobota 9. září 2017

Božice B vezou z Jiřic tři body (akt.10.9.)

Podle zápisu se zdá, že naše Rezerva celkem bez problémů zdolala domácí Jiřice. Zkusím zjistit nějaké zajímavosti k zápasu během dnešního podvečera.
IV.C: Jiřice - Božice B 0:3 (0:2). Naše branky dali Tomáš Rauš, Robert Lysák a Tomáš Kudlička.

Naše "Benfika" posílená o řadu hráčů "Arsenalu" nedala domácím moc šancí a celý zápas měla pod kontrolou. Vedoucí branku dal ve 29´ kapitán Tomáš Rauš, vedení ještě do poločasu pojistil Bojar ve 35´. Konečný stav pečetil Pacík v 65´ a právě jeho branka patří mezi ty divácky atraktivní. Pacík šel sám na bránu, udělal kličku a míč poslal pod vybíhajícího gólmana. Tak asi přejeme, aby nám takový kousek ukázal i zítra proti Starému Petřínu. :-)

Domácí sice měli plnou soupisku, ale hráli jenom v deseti, náš Honza si moc nezachytal a my jsme zvláště ve druhé půli spálili spoustu šancí. Stínem zápasu bylo zranění (asi lýtkový sval) Luboše Ralenovského v polovině prvního poločasu. To asi bude na delší dobu ...